Provinciaal Criterium Leeftijdsreeksen

Met z’n 8 waren ze aanwezig, onze ODK’ers te Schiervelde voor het jaarlijkse provinciaal criterium bij de leeftijdsreeksen. En allen lieten ze mooie dingen zien, met veel trofeeën en medailles als gevolg!

Beginnen doen we bij de miniemen. Onze kleinste Werner, Joran, liet amper 2 sets liggen op 7 matchen en kon zo opnieuw een beker toevoegen aan zijn collectie. 🏆

Bij de junioren kon Fabian als eerste doorstoten uit zijn poule. Robbe deed dit ook als tweede uit de andere poule. Zo kregen we een Oostduinkerks’ onderonsje in de halve finale, waarbij Fabian met 3-0 aan het langste eind trok. Ook in de finale won hij met 3-0 tegen Emile Carpentier van Meulebeke. Fabian verloor overigens maar één schamel setje.🏆Een tweede Werner, dus een tweede beker. De broers Carpentier waren trouwens goed vertegenwoordigd; in de kleine finale verloor Robbe tegen de broer van Emile, Louis.

Een derde beker in de familie werd behaald door Marina. Bij haar eerste deelname bij de Dames +40 won ze overtuigend al haar 4 matchen zonder setverlies 🏆

Papa Kris zette ook zijn beste beentje voor bij de Heren +40. Hij verloor geen enkele set tot de finale en leek het voorbeeld van de rest van zijn gezin te volgen, maar moest in de finale dan toch zijn meerdere erkennen in Xavier Maes (Oostende) met 0-3. 🥈

Ook Christophe, papa van Robbe, behaalde een tweede plek, deze keer bij de Heren +50. In de finale moest hij de duimen leggen tegen Carl Versteden (Brugge): 1-3. 🥈

Naast al dat familiaal geweld tekenden Dimitri en Louis present. Dimitri werd derde in zijn poule bij de Heren Seniors, Louis deed hetzelfde bij de Heren kadetten. Louis mag zeker trots terugkijken op zijn tornooi. Als NG kon hij immers zijn eerste E6 ooit winnen. Een mooi resultaat van zijn harde werk op onze jeugdtraining. Doe zo verder! 💪

TTC Oostduinkerke Provinciaal Criterium Leeftijd 20202021