Samenvatting heenronde – 1e helft

Nu het er naar uitziet dat de competitie nog wel wat weken zal stil liggen, vonden we het gepast even terug te blikken naar hoe onze ploegen presteerden tijdens de eerste helft van de heenronde. 🕒

Oostduinkerke A – 1e prov. A

Voorlopige 1e plaats🥇

Onze A ploeg opende haar seizoen met knalprestaties. In de eerste 2 matchen werden meteen Kuurne A en Oostende A over de knie gelegd. Dankzij een ontbolsterende Fabian (C0), een zeer consistente Birger (C0), onze teruggekeerde Alain (C0) en een Kris (C2) die kon pieken wanneer het nodig was, staat Oostduinkerke A na 6 speeldagen aan kop met het maximum van de punten. 💪

TTC Oostduinkerke Aploeg sfeer 20202021

Oostduinkerke B – 2e prov. B

Voorlopige 4e plaats

Onze B ploeg is net zoals ODK A in haar reeks de enige overgebleven ploeg met het maximum van de punten. De B ploeg staat zelfs alleen eerste als de door corona uitgestelde match tegen Koekelare A (voorlopig laatste in de stand) gewonnen wordt – en die kans zit er dik in. Stéphane (C2), Ken (C4), Dimitri (C4) en Robbe (C4) vullen elkaar sterk aan: heeft de ene een mindere dag, dan zetten de andere een tandje bij. Hun voorlopige topwedstrijd was de met 7-9 gewonnen match tegen Oostende B, huidige eerste achtervolger. 👏

Oostduinkerke C – 2e prov. A

Voorlopige 8e plaats

Dankzij winst op de laatste speeldag voor de coronabreak tegen Zandvoorde gaf onze C ploeg zichzelf wat meer ademruimte. Toch blijft het voor Perez (C4), Geert (C6), Christophe (C6) en Marina (D2) vooral naar beneden kijken door de kleine voorsprong op de zakkers.

Oostduinkerke D – 3e prov. D

Voorlopige 6e plaats

Hoewel ODK D in de middenmoot staat, is er een grote kloof met de ploegen die onder hen in het klassement staan. De rest van het seizoen belooft er dus één zonder titel- of degradatiezorgen te worden. Met een match minder gespeeld mogen Christiaan (D2), Steven (D4), Jan (D4) en Joran (E0) zelfs nog mikken op de top 4.

Oostduinkerke E – 4e prov. B

Voorlopige 1e plaats 🥇

De E ploeg moet zeker niet onderdoen voor de A en B ploeg. Met een knappe 5/5 staat Oostduinkerke aan de leiding van het klassement. Echter moeten Emily (E0), Raf (E0), Bart (E2) en Philippe (E2) nog voorlopig (?) Zandvoorde I naast zich dulden, hun eerstvolgende tegenstander wanneer het seizoen wordt herstart. Dat belooft spannend te worden! 🤩

Oostduinkerke F – 4e prov. A

Voorlopige 7e plaats

In het zog van de E ploeg beleeft ODK F een rustig seizoen in de andere 4e prov. reeks. Wel zagen we het potentieel van Thibaut (E4) wat meer tot uiting komen. Hij blijft ongeslagen tegen alle E geklasseerde tegenstanders in competitie en jeugdliga 💪 Alleen een in 4e provinciale verloren gelopen D0 kon zijn scalp veroveren. Ook Biwen (E4), Wendy (E4) en Mathijs (NG) pakken regelmatig overwinningen mee.

Oostduinkerke G – 5e prov. A

Voorlopige 4e plaats

Onze G ploeg volgt min of meer hetzelfde parkour als de F ploeg. Een rustig seizoen, waar Sebastien (NG) wel stappen lijkt te zetten richting een E6-klassement, terwijl onder andere Marlies (NG), Robin (NG) en Louis (NG) vooral ervaring opdoen. 👶

Veteranen – 1e prov. A

Voorlopige 4e plaats

Na 3 opeenvolgende titels besloten onze Veteranen het wat rustiger aan te doen 👴 Stefaan (C4), Geert (C6) en Ronny (E0) behaalden 3 overwinningen op 5 speeldagen. Erom treuren deden ze echter niet. De nederlagen werden rap en uitbundig doorgespoeld! 🍻🍻