Eindronden & testwedstrijden

Zaterdag vonden de eindronden en testwedstrijden plaats. Onze club nam deel met 3 ploegen.

ODK B (C6 C6 D0 D0) speelde voor de eer en titel van algemeen kampioen in derde provinciale. Tegen Gullegem G (D0 D0 D2 D4) werd er geen tijd verspild (10-0). In de finale kwam Jabbeke A met C2 C2 C6 D2 veel sterker voor de dag. Fabian en Robbe wonnen een C2, waardoor het al snel 5-1 stond. Met Didier en Dimitri stoomden onze kampioenen door naar een mooie 10-4 winst en algemeen kampioen. šŸ†šŸ„‡

TTC Oostduinkerke Eindronden groep 2019

Onze kampioenenploeg in 6e nam ook deel. Na een spannende en felbevochten match tegen Ieper-Heuvelland werd het 5-5. Jammer genoeg werd dan wel verloren met 2 sets verschil. Het kon evengoed anders, dus toch een sterke prestatie.

Tenslotte nam ook onze D ploeg (D4 D4 D6 E6) mee voor de beste derde in 3e provinciale. In de finale tegen Easypay B (D0 D2 D4 D4) bleek het geen gemakkelijke opdracht te zijn. Uiteindelijk werd verloren met 3-9.

TTC Oostduinkerke Eindronden 2019